Zajištění materiálu a jeho doprava

 

Abychom našim zákazníkům usnadnili práci a aby byli s našimi službami co nejvíce spokojeni, nabízíme jim možnost zajištění nábytkářského materiálu a jeho dopravu a to vše bez starostí a za výhodné ceny. Nabízíme zajištění veškerého nábytkového materiálu, od plošného materiálu, hran, kování, po spojovací materiály, atd.

 

 

Našim cílem je zajistit pro naše zákazníky komplexní služby v oblasti dodávání nábytkových prvků a zajistit jim tak bezproblémový nákup a využití služem u jedné firmy. Odpadá jim tak čas strávený nákupem u mnoha dodavatelů.

Pro usnadnění a rychlé vyhledávání námi nabízeného materiálu jsme pro Vás připravili internetový prodej, kde můžete bez jakéhokoliv problému objednat Vámi požadované zboží a my Vám ho osobně dopravíme či zašleme kurýrní službou na Vámi stanovenou adresu.

E-shop kování je přehledně uspůsoben pro snadné vyhledávání jednotlivých položek a je rozdělen dle výrobce a přesné kategorie zboží. Je tak snadné objednat zboží přímo od daného výrobce či zboží v dané cenové relaci.

 

Feschu interier, eshop, nábytek, truhlářská výroba, kování