Pár slov o naší firmě

Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vám představili naši firmu Feschu Interier s.r.o. a zároveň uvedli pár slov o našich cílech a péči o zákazníka.

Firma Feschu Interier s.r.o. je českým výrobcem, který začal provozovat svoji činnost v roce 2005 a vystupuje jako právnická osoba zapsaná u rejstříkového soudu v Brně, oddíl C, vložka 47709. V oblasti výroby atipického nábytku a poskytování služeb zákazníkům máme dostatečné zkušenosti pro uspokojení veškerých požadavků zákazníků, které jsou technologicky a materiálově možné.

Naše firma působí na českém i evropském trhu a je zaměřena především na výrobu nábytku pro domácnosti, zařizování interiérů  prodejen a poskytování služeb pro fyzické i právnické osoby v oblasti prodeje materiálu a obrábění materiálu (formátování a olepování plošného materiálu).

 

Zabíváme se kompletním zařízením interiérového prostoru a nabízíme našim klientům veškerý dostupný servis při realizaci výroby nábytku či interiérů prodejen. Naše dceřiná firma Feschu lighting & design Vám tak může nabídnou služby v oblasti osvětlení interiéru a čerstvých potravin, oblasti elektromontáže či využití služeb architekta. Našim cílem je tak nabídnout zákazníkovi komplexní služby s důrazem na kvalitu, čas výroby a cenu.

 

Sídlo firmy je umístěno v rekonstruovaných prostorech bývalé provozovny Čemolenu a disponuje tím velkou výrobní i skladovou kapicitou. Budovy se nachází  v obci Písečné nadaleko Bystřice nad Pernštejnem (okresu Žďár nad Sázavou) a nachází se zde nejenom výrobna nábytku, ale i oddělení materiálového zajištění se sklady.

 

Náš tým je mladý, dynamický a profesionální a to jak po stránce výrobní tak i po stránce komunikace se zákazníky.  Zkušenosti našeho týmu, soudržnost a ochota se pak odráží na kvalitě naší práce a spokojenosti našich zákazníků. Součastný tým je tvořen osmy lidmi zajišťující přípravu výroby, vlastní výrobu a konečnou montáž.

Zaměstnanci:

Výkonný ředitel:

Jan Šubrt

Konstruktéři:

Zdeněk Petera

Jiří Vala

 

Truhláři:

Ondřej Koukola

František Mazel

Jiří Vilím

Vojtěch Kobza

Vladimír Kobza

Václav Filipi

Radim Vališ

Petr Chmelíček

 

Technologie firmy Feschu Interier s.r.o.

Formátovací pila Felder

Spodní fréza Ligmet

Velkoplošná formátovací pila CUT Holzher

Spodní fréza Felder

Protahovací fréza Paolin

Srovnávací fréza Paolin

Pásová bruska Houfek

Pásová bruska Jeřábek

Dlabačka Houfek

CNC frézaa Holzher - 3 osá

 

 

 

 

Našim cílem je spokojený zákazník a dobré jméno naši firmy. Většinu našich významných klientů a zakázek jsme získali osobním přístupem, vysokou kvalitou zhotovených výrobků a včasným dodáním a plněním smluvních termínů.

 

 

Feschu interier, eshop, nábytek, truhlářská výroba, kování