Výroba nábytku

Našim zákazníkům nabízíme služby výroby interiérového zařízení domácností dle požadavků klienta a to především výroby atypických prvků. Reagujeme na každé přání zákazníka a snažíme se dle našich zkušeností doporučit co nejefektivnější a materiálově nejvhodnější variantu požadovaného nábytku. Samotnou realizaci předchází vypracování podkladů pro zákazníka, které obsahuje specifikaci, cenu, popřípadě vizualizaci nábytkového zařízení.

 

 Dle dispozic kuchyňského prostoru, požadavků zákazníka či nároků na spotřebiče a použitý materiál Vám vyrobíme kuchyň v té největší kvalitě, s fuknčními prvky a za dobrou cenu.

Kuchyně Vám nabízíme s kompletní dodávkou .....

 

 

 

Skříň vestavěnou do specifikovaného otroru vyrobíme dle požadavků zákazníka a to s kompletním dodáním nábytku včetně systémů posuvných dveří a  vnitřního vybavení.

Dle požadavků na funkčnost a design skříně nabízíme .....

 

 

 

Naše firma Vám nabízí kompletní vybavení kanceláří, zasedacích místností a ostatních administrativních místností.
Dodáváme veškeré vybavení kanceláří včetně kancelářských židlí, pracovních stolů, kontejnerů, kartotékových schránek a ostatního sortimentu. Dodávka může obsahovat .....

 

 

 

Nabízíme Vám výrobu a dodání nábytku, který je vyrobený z masivního dřeva a materiálů na bázi dřeva (lamino, překližka, MDF, ...), čalouněný či tvarovaný do složitých tvarů.

Mezi ostatní bytový nábytek, který Vám nabízíme patří především .....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Feschu interier, eshop, nábytek, truhlářská výroba, kování