Kuchyňské linky

Dle dispozic kuchyňského prostoru, požadavků zákazníka či nároků na spotřebiče a použitý materiál Vám vyrobíme kuchyň v té největší kvalitě, s fuknčními prvky a za dobrou cenu. Klademe velký důraz na požadavky zákazníka a jeho finančí možnosti pro dosažení jeho spokojenosti.

 

 Kuchyně Vám nabízíme s kompletní dodávkou elektrospotřebičů či doplňkových systémů pro uložení potravin, nádobí, čistících prostředků apod. či jako soubor jednotlivých modulů, který si zákazník může vybrat z aktuální nabídky prvků a zajištění elektrospotřebičů je pak v plné kompetenci zákazníka.Elektrospotřebice, doplňkový systém, nábytkové kování a samotný materiál pro výrobu kuchyňské linky jsou vybírány z hlediska funkčnosti a estetiky a to s důrazem na kvalitu a dobu upotřebení. Snažíme se o dodání takového zboží, s kterým při každodením používání nebude žádný problém.

 

Řešení umístění jednotlivých modulů kuchyně je řešeno dle standartních požadavků pro uložení potravin (výsuvné koše, kontejnery, karusely, lednice...), místo pro přípravu a čištění (pracovní deska, dřez s baterií) a místo na odkládání věcí ke stolování, vaření a ostatní přípravu (police, příborníky, odpadkové koše,...). Vše je zakomponováno tak, aby byl snadný přístup ke každému prvku a byly logicky sloučné prvky pro snadnou přípravu.

Pro lepší představu o Vaší budoucí kuchyni Vám nabízíme možnost vypracování 3D vizualizace, na které Vám bude představeno umístění kuchyňské linky v daném prostoru, veškeré funkční prvky kuchyně a možnosti výběru materiálu (dekoru).

Nabízíme Vám velký výběr materiálů pro Vaši kuchyň a to jak materiálů pro samotné skříňky (lamino deky, MDF desky), pracovní desky (umakartované desky, masivní desky, kamenné desky, nerezové desky,...) tak i pro kuchyňské dvířka (lamino desky, fóliované MDF desky, masivní dvířka, hliníkové rámy, skleněné dvířka,...).

V případě renovace Vaší kuchyně Vám nabízíme jednotlivé výměny dvířek, korpusů, pracovních desek či dodání komponentů.

Feschu interier, eshop, nábytek, truhlářská výroba, kování