Aktuality


Interaktivní katalog Feschu na internetových stránkách

Datum: 1. 1. 2016

 Vážení zákazníci.

Dovolujeme si Vás upozornit na nově otevřenou sekci našich webových stránek, na kterých naleznete interaktivní katalog Feschu Interier.

Jedná se o přehledný katalog základních modulů nabízených naší firmou. Dle identifikačního čísla (ID čísla u každého modulu) můžete objednat či zažádat o cenovou nabídku daného zboží.

V katalogu naleznete vizualizace daného produktu, 3D video se základními funkcemi či fotografie referencí daného zboží.

Díky tomuto katalogu budete mít větší náhled nad námi nabízenými produkty a jejich užívání. Neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů či přímo zaslání požadavků na daný produkt.

Ceny modulů jsou smluvní dle výše odběru.

  

CNC FOTOKOMPAKT

Datum: 1. 1. 2016

 Vážení zákazníci.

Dovolujeme si Vás upozornit na nově nabízenou službu CNC Fotokompakt, kterou našim zákazníkům nabízíme od začátku letošního roku.

FOTOKOMPAKT přináší zcela novou metodu zpracování digitální fotografie pomocí nejmodernějších CNC strojů.

Naše technologie nabízí široké spektrum využití. Mezi nejčastější patří zejména design interiéru, realizace výstavních expozic a úprava fotografií dle přání zákazníka. Vzhledem k vysoké odolnosti materiálů může být FOTOKOMPAKT využíván i v exteriéru, například jako fasádní konstrukce budov.

Ceny služby a materiálu jsou smluvní dle výše odběru.

 

 

 

 Nejen pro nábytkářské firmy

Datum 3. 10. 2015

Nejen pro nábytkářské firmy, ale i pro ostatní občany poskytujeme již více jak jeden rok službu řezání a olepování nábytkových přířezů, které jsou vyrobeny na CNC strojích zaručující přesnost a dokonalé zpracování.

Zajištění plošného materiálu, kování, spojovacího materiálu lze u nás objednávat již nyní a to za velmi příznivé ceny. Samozřejmostí je osobní přístup a návrh zpracování materiálů.

Rádi Vám ukážeme a předvedeme fuknce a možnosti našich strojů. Chceme Vám tímto ukázat rychlost a přesnost našich strojů, které Vám ulechčí práci a čas.

Neváhajte a přijďte se k nám podívat.
Feschu interier, eshop, nábytek, truhlářská výroba, kování